Dieta wegańska u dzieci - podcast z pediatrą i alergologiem

Blog

PODCAST – Dieta wegańska u dzieci – rozmowa z pediatrą i alergologiem – PODCAST

 


Moje podcasty znajdziesz w aplikacjach:

Apple Podcasts – Iwona Kibil – Vegetitian

Spotify – Iwona Kibil – Vegetitian

YouTube – Iwona Kibil dietetyk

Soundcloud – Iwona Kibil – Vegetitian


Poszukujesz więcej informacji?

Aby zdobyć więcej informacji na temat rozszerzania diety i żywienia dzieci, zajrzyj do moich kursów online. Są tam również kursy z żywienia niemowląt i małych dzieci na diecie roślinnej (poniżej), a także cykliczne webinary. Znajdziesz je w tym miejscu.


Sprawdź również gotowe jadłospisy dla dzieci  (wegańskie, wegańskie bezglutenowe lub wegetariańskie). Jadłospisy są przeznaczone dla dzieci w wieku 1-3 i 4-6 lat.

 

Iwona Kibil
administrator
Magister dietetyki. Od ponad 7 lat prowadzi własną praktykę dietetyczną skierowaną głównie do osób na diecie bezmięsnej. Pracuje m.in. z wegańskimi rodzinami, kobietami w ciąży, małymi dziećmi oraz osobami stosującymi dietę roślinną jako profilaktykę chorób cywilizacyjnych. Swoją praktykę opiera na „evidence-based medicine”. Jest autorką artykułów, warsztatów i wykładów związanych z różnymi aspektami zdrowotnymi diety roślinnej. Jest autorką książek „Wege. Dieta roślinna w praktyce” i “Wege rodzina. Dieta roślinna w praktyce” wydawnictwa PZWL. Sama od lat jstosuje dietę roślinną.

Dodaj komentarz