Jak zrobić zdrowy koktajl? – vegetitian.com

Blog

Jak zrobić zdrowy koktajl?

koktajl

W tym krótkim filmiku pokażę Ci, jak zrobić zdrowy koktajl. Taki koktajl może być nie tylko napojem, ale po odpowiednim wzbogaceniu go możesz traktować go jako pełnowartościowy posiłek.

Więcej moich filmików znajdziesz na moim kanale Youtube

Iwona Kibil
administrator
Jestem magistrem dietetyki i specjalizuję się w dietach roślinnych. Przede wszystkim jednak sama stosuję taką dietę od wielu lat (nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej!). W mojej firmie pracuję z pacjentami, edukuję i trochę gotuję :) Bardzo lubię tworzyć treści na bloga i przekazywać dalej wiedzę na temat diety roślinnej. Poza tym należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Jestem wykładowczynią na konferencjach naukowych oraz autorką książek, wykładów, artykułów i e-booków związanych z dietą roślinną. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych. Ukończyłam certyfikowany kurs z diety low FODMAP na Monash University. Specjalizuję się w dietach roślinnych, a w tym dietach roślinnych przy różnych schorzeniach. Prowadzę również konsultacje dla kobiet w ciąży, niemowląt i małych dzieci.

Komentarze

  • aga
    26 października 2021

    Witam, pijamy koktajle systematycznie, to doskonały sposób, żeby przemycić dzieciakom, “zielone” no i omega 3 w postaci takiej o jakiej włąśnie mówisz. ja po treningu kocham koktajl mleko owsiane z Ca plus banan , zmielone orzechy ziemne i kakao, petarda! i fajnie stawia na nogi po wysiłku, unikam odżywek białkowych jak sama mogę się odżywić taką bombą:) wszystko fajnie zebrane dla chcących zacząć, pozdrawiam
    Zona Tomka J.

Dodaj komentarz