Mój Koszyk 0
slodycze3
04
Paź
249.00zł 169.00zł

Dla kogo jest to szkolenie?

Wszyscy lubimy czasem zjeść coś słodkiego – ciasteczko do kawy, deser na obiedzie u mamy, słodkie naleśniki na leniwe weekendowe śniadanie… Problem zaczyna się, kiedy to “czasem” to już bardziej “często” lub codziennie. Czy słodycze zajmują za dużo miejsca w Twoim jadłospisie? Twoje wyniki badań się pogorszyły, lekarz zaleca zmianę diety? A może przestałaś /łeś się mieścić w ulubione spodnie?

Jeśli ciągła chętka na słodycze to Twoja bolączka – ten kurs jest dla Ciebie!

Co znajduje się w programie kursu:

Wyposażenie uczestników w skuteczne narzędzia pomagające w zmianie nawyków – bo wszystko jest dla ludzi, ale tylko wtedy, gdy my kontrolujemy to, co jemy, a nie słodyczowy głód kontroluje nas!

Agenda warsztatów:

Każdy moduł zawiera zarówno część teoretyczną jak i praktyczną. Ćwiczenia praktyczne najlepiej jest rozwiązywać od razu na bieżąco, podczas wykonania kursu.
Kurs podzielony jest na 5 osobnych lekcji. Każdą z nich możesz wykonywać w swoim tempie, w dowolnym czasie.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

Zadaniem szkolenia jest profesjonalne wsparcie osób, które chcą wprowadzić zmiany w swoim jadłospisie.

Każda osoba jest inna – mamy inne style życia, przyzwyczajenia i możliwości – dlatego celem kursu jest wyposażenie uczestników w narzędzia do wprowadzania zmiany, z których będą mogli wybrać te najbardziej przydatne w ich aktualnej sytuacji.

Zastanowimy się nad tym, skąd bierze się ochota na słodycze i jakie psychologiczne mechanizmy rządzą zachciankami. Przyjrzymy się temu, jak organizm reaguje na cukier i dlaczego nikt jeszcze nie spotkał osoby, która je tylko jedną kostkę czekolady. Później skupimy się nad tym, jak zmieniać stare nawyki krok po kroku – pomogą nam w tym techniki psychologiczne i triki dietetyczne.

Prowadząca kurs: Urszula Mochocka –  Psycholożka i studentka dietetyki, absolwentka psychologii UJ, studentka dietetyki.

Kurs będzie dostępny w marcu 2019, ale już dziś możesz zakupić go w przedsprzedaży i uzyskać specjalną cenę!

 

Jak wygląda certyfikat?

 

Zawartość Kursu:

Łącznie: 5 lekcji Czas: 10 tygodni

Nauczyciel:

Admin bar avatar
Dietetyk, wykładowca, autorka, przedsiębiorca

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Prowadzi własną praktykę dietetyczną skierowaną głównie do osób na diecie bezmięsnej. Pracuje m.in. z wegańskimi rodzinami, kobietami w ciąży, małymi dziećmi oraz osobami stosującymi dietę roślinną jako profilaktykę chorób cywilizacyjnych. Swoją praktykę opiera na „evidence-based medicine”. Jest autorką artykułów, warsztatów i wykładów związanych z różnymi aspektami zdrowotnymi diety roślinnej. Jest autorką książki „Wege. Dieta roślinna w praktyce”. Sama od lat jstosuje dietę roślinną opartą na produktach nieprzetworzonych.

0.0

0 ocen

5 stars
0%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
249.00zł 169.00zł

Dodaj komentarz