Kurs_Dieta_wegan_tarczyca_grafika.
03
Lis
239.00zł

Dla kogo jest szkolenie "Dieta roślinna przy niedoczynności tarczycy i chorobie Hashimoto"?

– Szkolenie jest dla osób stosujących dietę roślinną i chorujących na niedoczynność tarczycy lub chorobę Hashimoto.

– Szkolenie jest również dla dietetyków, żywieniowców i lekarzy zainteresowanych dietą roślinną w przypadku niedoczynności tarczycy i choroby Hashimoto.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

– Biorąc udział w kursie, zdobywasz konkretną wiedzę na temat bilansowania diety roślinnej w przypadku osób chorych na niedoczynność tarczycy i chorobę Hashimoto

– Zyskujesz umiejętność prawidłowego bilansowania wegańskiego jadłospisu oraz doboru produktów i suplementacji.

– Nie ma możliwości, żebyś opuścił szkolenie bez tej wiedzy!

– Warsztaty prowadzone są przez dyplomowaną dietetyczkę, która opiera swoją wiedzę na badaniach medycznych i własnej praktyce.

– Każdy uczestnik, który ukończy cały kurs, otrzyma certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę.

– Kurs online możesz wykonywać w dowolnym czasie w ciągu dnia, w zależności od twoich możliwości czasowych. 

– Otrzymujesz do niego roczny dostęp na platformie. Kurs jest aktualizowany  na bieżąco. Możesz przedłużyć dostęp do kursu po skończeniu daty ważności.

Co znajduje się w programie kursu?

– Kurs składa się z wykładów (przykłady i nazwy lekcji są poniżej) i materiałów dodatkowych do pobrania (skrypty, tabelki, jadłospisy, materiały do przeczytania itp.).

– Dostęp do platformy od strony użytkownika wygląda tak, jak na screenach umieszczonych poniżej (screeny pochodzą z różnych kursów).

– Pod każdym z wykładów można dodać komentarz, na który zostanie udzielona odpowiedź prowadzącego. Można też rozpocząć dyskusję.

– Po ukończeniu kursu i wykonaniu ćwiczenia praktycznego otrzymasz certyfikat ukończenia.

Jak wygląda certyfikat?

Zawartość Kursu:

Łącznie: 17 lekcji

Nauczyciel:

Admin bar avatar
Dietetyk, wykładowca, autorka

Magister dietetyki. Od ponad 7 lat prowadzi własną praktykę dietetyczną skierowaną głównie do osób na diecie bezmięsnej. Pracuje m.in. z wegańskimi rodzinami, kobietami w ciąży, małymi dziećmi oraz osobami stosującymi dietę roślinną jako profilaktykę chorób cywilizacyjnych. Swoją praktykę opiera na „evidence-based medicine”. Jest autorką artykułów, warsztatów i wykładów związanych z różnymi aspektami zdrowotnymi diety roślinnej. Jest autorką książek „Wege. Dieta roślinna w praktyce” i “Wege rodzina. Dieta roślinna w praktyce” wydawnictwa PZWL. Sama od lat jstosuje dietę roślinną.

5.0

1 ocena

5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
  • Paulina Bryl-Górecka

    Bardzo polecam

    Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie dotyczącym chorób tarczycy. Kurs jest zrobiony naprawdę profesjonalnie, Pani Iwona ma bardzo fajny głos i naprawdę miło się jej słucha. Wszystkie twierdzenia są poparte badaniami naukowymi. Wielki plus za to, że Pani Iwona rozprawia się z kilkoma mitami, np. tego dotyczącego spożywania glutenu. Kurs naprawdę wart polecenia!
239.00zł